Nabízíme vám tyto služby:

Kadeřnické služby
včetně společenských a svatebních účesů

Gelová modeláž nehtů

Vizitkou každé ženy jsou dokonale upravené nehty s přirozeným vzhledem. Modeláž nehtů se u žen stává stále více populárnějším ošetřením. Jde o moderní a praktický způsob úpravy nehtů. Vyznačuje se zejména trvanlivostípružností a odolností. Nejoceňovanější výhodou modeláže je konečný estetický výsledek – velmi krásný a přirozený vzhled. Modeláž nehtů je proto oblíbená procedura a je ideální pro perfektní zkrášlení rukou.

Vybrat si lze z následujících variant:

  • gelová modeláž na vlastní nehty – doporučuji především pro kratší nehty
  • modeláž nehtů pomocí tipů – výsledným efektem jsou delší a tvarované nehty. Délku a tvar nehtů si můžete zvolit.

UV gely pro modeláž vybírám s ohledem na stav Vašich přírodních nehtů a druh práce, kterou vykonáváte, jelikož každá z nás potřebuje jinak pevné a odolné nehty. Doplnění je vhodné po 3-4 týdnech, častost doplnění je však u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu Vašich nehtů. Gelové nehty jsou pružné a pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je přirozenější než u akrylu. Současné gelové systémy jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobému nošení bez neblahého vlivu na zdraví.

Kosmetické služby

Kosmetika, líčení a vše kolem opečovávání sebe i druhých bylo vždy mým velkým koníčkem. Vždy jsem si přála, aby  se můj koníček stal zároveň i mojí profesí. Troufám si říci, kdo z nás by toto nechtěl. Nyní si zde dovolím napsat, že se mi sen splnil a já jsem se rozhodla, aby se  stal skutečností.

Ráda bych Vám ukázala, že kosmetika, kosmetické ošetření a péče o pleť, vždy nemusí být jenom o tom, mít doma spousty přípravků a od rána do večera je používat. Že je možnost si pohrát a mít to i jako příjemnou zábavu a že i toto není jenom záležitost ženského pokolení, ale i mužů.

Ráda bych Vám ukázala, že  je možnost v dnešní uspěchané době, udělat si čas sama na sebe a více se rozmazlit. Dokázat se odprostit od denních, ať už pracovních a nebo i rodinných, starostí a naučit se relaxovat a užít si chvíle jenom pro sebe. Mít potřebu cítit se krásně a chtít být chvíli sám sebou.

Budu moc ráda, když budu moci být Vaší součástí a jak zní můj slogan „kosmetička pro tebe“, tak i toto jasně vypovídá moje postavení k Vám.

Jsem tu pro Vás…

Těším se na Vás, Vaši návštěvu i Vaše přání…

Romana Červenková

K našim přednostem patří mimo jiné:

  • umístění v těsné blízkosti autobusové zastávky
  • příjemné posezeni a prostředí v klimatizovaných prostorách
  • dárkové poukazy
  • káva zdarma